​Golbaşı Koltuk Yıkama

Golbaşı Koltuk Yıkama 
Gölbasi koltuk yıkama  hizmetimizden yararlanarak beklentinizi karşılayan hijyenik ortamları sağlarsınız.
Koltuk Takımı Yıkama
Koltuk takımları birçok evde ve iş yerinde var olan bir malzemedir. Kullanım amaçları genellikle dekorasyon odaklı olsa da pratik anlamda konforu sağlamak için iç mekanlarda vardır. Koltuk setlerinin temizliği zorlu bir süreç demektir. Takım bünyesindeki birçok parça için ayrıntılı temizlik amaçlanmaktadır. Koltuk setlerinizin uygun deterjanla ve doğru tekniklerle beraber yıkanması için temizlik konusunda ek bir çalışma yapmaktayız.
Çekyat Yıkama
Çekyatlar özellikle evlerde çok sık kullanılan bir üründür. Çekyatların alt kısımlarında depo alanları olmakla beraber çok yönlü işlevsel olarak kullanım yapılabilir. Çekyat yıkamasında kol kısımlarını vidalardan sökerek temizlik yapabiliyoruz. Öncelikle söküm takım alanlarının durumu montaj ekibimizle gerçekleştirilir. Bu söküm işleminde malzemeler kaybolmamaktadır. Çekyat yıkamada yastık gibi parçalar da içten dışa bütünüyle temizlenmektedir.
Koltuk Yıkama Nasıl Yapılıyor?
Golbasi koltuk yıkama  hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler için çok yönlü bir çözüm sunuyoruz.  Koltuklarınızın yıkanması için şu işlem aşamaları gerçekleştirilmektedir:
  • Öncelikle koltuk miktarı açısından bir değerlendirme yapılır. Kaç saat boyunca koltuk temizlemesi yapılacaksa, bu duruma göre işlemler sürdürülecektir.  Sizden başlangıç aşamasında bir temel bilgi alımı yapılmaktadır. Bu temel bilgi ile alakalı olarak koltuk takımına yönelik plan hazırlıkları yapılmaktadır.
  • Koltuk yıkaması bir makine ile gerçekleşmektedir. Bu makine üzerinden deterjanla yıkama gerçekleşir. Kurutmaya kadar durulama ve temizlik aşamalı olarak devam eder.
  • Koltuk takımı yüzeyindeki kılıflar makineye atılır. Makinede yıkanamayacak şekilde bir takım varsa bu durumda yüzeysel olarak tüm ulaşılabilen kısımlar temizlenmektedir.
  • Koltuklarınız için yerinde yıkama işlemleri titiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Koltuk modellerinizin başarılı şekilde hijyenik hale gelmesi ortam sağlığı açısından önemlidir.
  • Koltuk takımı temizliği bazen hemen sonlanmayabilir. Çünkü birkaç kere tekrar etmek gerekir. Özellikle çok uzun süredir yıkanmayan koltuklarda yüzey temizliği daha da çok gerekmektedir.
Koltuk Yıkama Fiyatları
Koltuk takımı fiyatları kaç koltuk takımı yıkanacağı ve nerede temizlik olacağına göre değişebilir. Bazı müşterilerimiz koltukların fabrika alanlarında temizletilip getirilmesini de isteyebilir. Bu gibi taleplerde taşıma araçlarımıza yerleştirilen koltuk yıkama alanları belirtilen süre içinde tamamlanmaktadır. Kaç koltuk temizlenecekse buna göre fiyat çıkarılacaktır.  Koltuk temizleme hizmetlerinde eğer düzenli olarak firma anlaşması yapmak isterseniz,  sözleşmeli bir hizmet alabilirsiniz. Fiyatlandırmada sözleşmeli hizmetler epey avantajlı olabilmektedir.
Koltuk Temizliği İçin Öneriler
Koltuk temizliği için günlük kullanım yaparken nasıl bir ortamda yer aldığına önem vermelisiniz. Yani koltuklarınız çocuklu ve evcil hayvanlı bir evdeyse bu durumda kirlenme olasılığı normal şartlara göre daha da yüksek olacaktır.  Koltuklarınızın kullanım ömrünün azalmaması için çok sık temizletmemelisiniz. Yani örtü örterek pratik bir çözüm elde etmiş olursunuz. Koltuk temizliği yapılırken kendi önlemlerinizi kumaş yapısı olarak da alabilirsiniz. Örtüyle uğraşmak istemiyorsanız,  bu durumda deri koltuk alabilirsiniz. Koltuk yüzeyi, bu takımlarda hızlıca silinebilir.
Koltuk kullanımı yapılırken renk seçiminize önem vermelisiniz. Renk seçiminden kasıt, ne sıklıkla kullanımı varsa buna göre bir süreç belirlenmesidir.  Belirlenen süreçlerde koltuklarınızın genel ortam renklerine uyması son derece önemlidir. Bu uyum sayesinde koltuk setleri uzun yıllar kullanıma uygun hale gelebilir.
Koltuk Lekesine İlk Müdahale
Koltuk üzerindeki lekelere ilk müdahale çok önemlidir. Çünkü leke özelliği gereği kalıcı veya geçici leke olabilir. Leke yapılarında ne tür madde olduğu önemlidir. Yağ lekesi varsa tuz ve deterjan kullanarak çıkarabilirsiniz.  Koltuk lekesi için kan lekesi,  mürekkep lekeleri, içecek lekeleri gibi çeşitli lekeler özel müdahale gerektirmektedir. Kuru bir bez kullanılarak bu sağlanabilir.
 
 
 
 
 
 
Gölbaşı Koltuk Yıkama Facebook SayfasıGölbaşı Koltuk Yıkama Twitter SayfasıGölbaşı Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK